Grimoar.cz :: Hlavní strana

Vítejte v naší knihovně

Vítejte v naší knihovně okultních textů. Knihovna obsahuje 2051 neredigovaných souborů ve formátech PDF, DOC a jiných. Knihovníci neručí za zpracování textů ani za jejich obsahovou kvalitu. Je možné, že se na některé z textů vztahuje autorské právo. Pokud si nejste jisti, zda nekonáte protiprávně, prosíme, nestahujte si žádný z textů. Pokud zde najdete text, jehož jste autorem nebo vlastníkem autorských práv, prosíme, kontaktujte nás na adrese zariatnatmik(zavináč)grimoar(tečka)cz. Pokud se chcete stát administrátory této knihovny, prosíme, kontaktujte nás také na výše uvedené adrese. Předem upozorňujeme, že tato mailová schránka je vybírána průměrně jednou mesíčně, nečekejte tedy okamžitou odezvu. Pokud usilujete o okamžitou odezvu, kontaktujte identitu ROOT v interní poště serveru Grimoar.cz.

Pokud si přejete do knihovny přispět, prosíme, proveďte to pomocí níže umístěného formuláře. Soubor takto odeslaný bude zpracován administrátory knihovny, velmi pravděpodobně v horizontu několika dnů. Pro jednodušší zpracování soubor nazvěte tak, aby bylo jasné, co obsahuje - ostatní lidé si jej budou pod tímto názvem stahovat. Nevkládejte do knihovny české texty, nebudou přijaty. Preferovaným jazykem knihovny je angličtina.

Přispějte do knihovny

Cesta k lokálnímu souboru (max. 2MB):

evden eve nakliyat depolama almanya uluslararası nakliyat uluslararası nakliyat şirketi evden eve nakliyat istanbul istanbul nakliye firması istanbul nakliyat ev depolama eşya depolama istanbul gebze evden eve nakliyat
selçuksports taraftarium24